SIA LOKS specializācija

Privātajiem klientiem

Piedāvājam iekārtas un aprīkojumu, lai nodrošinātu māju, dzīvokļu, biroju un citu objektu drošību. Jūsu ērtībām pārdodam apsardzes, signalizācijas un videonovērošanas komplektus. Mūsu piedāvājumā ir arī citas noderīgas preces mājai, piemēram, rokas instrumenti, barošanas bloki, akumulatori un baterijas.

Profesionāļiem drošības nozarē

Sadarbojamies pēc abpusēja izdevīguma principiem. Mūsu partneriem piedāvājam plašu apsardzes sistēmu komplektējošo daļu klāstu, vienkāršu un saprotamu atlaižu sistēmu un ērtas aprēķinu metodes. Aprīkojuma iepirkšana mūsu e-komercijas sistēmā ir ērta un ātra, kā arī piedāvājam tāmju konstruktoru un citus instrumentus darbam ar saviem klientiem.

Valsts pasūtījumi un korporatīviem klientiem

Piedalamies lielapjoma apsardzes aprīkojuma iepirkumu tenderos. Mūsu darbs vienmēr tiek paveikts un prece tiek piegādāta profesionāli, ar augstu atbildības sajūtu un kvalitāti, ievērojot visus atrunātos termiņus. Uzņemamies garantiju 24 kalendāros mēnešus. Varam uzrādīt vairāk par 50 dažādām rekomendācijām un pozitīvām atsauksmēm.

SIA LOKS PRIEKŠROCĪBAS

Veikals Rīgas centrā ar bezmaksas stāvvietu mūsu klientiem

Aparatūras demonstrēšana tirdzniecības zālē

Noliktava ar platību 400m2 nodrošina preču uzglabāšanu un nekavējošu pieejamību

Internetveikals, kas uztur visus modernos internetpārlūkus un ierīces

Piegāde uz jebkuru Latvijas reģionu 1-2 darba dienu laikā

Profesionāļu komanda, kas palīdzēs atrast risinājumu jebkurā jautājumā

Klientu atsauksmes

Latvijas Republikas Prokuratūra ar SIA Loks sadarbojas vairākus gadus. SIA Loks uzvarējusi prokuratūras rīkotajās iepirkumu procedūrās par drošības sistēmu, apsardzes un ugunsdzēsības signalizācijas daļu piegādi prokuratūras iestāžu vajadzībām visā Latvijas teritorijā. SIA Loks sevi parādījis, kā augsti kvalificētu un profesionālu komandu. Visas preču piegādes un darbi tiek izpildīti noteiktajā laikā un augstā kvalitātē, atbilstoši izvirzītajām prasībām, kas izriet gan no noslēgtā iepirkumu līguma, gan konkrēto pasūtījumu detaļām. Uzņēmuma darbinieki vienmēr ir atsaucīgi, operatīvi reaģē uz situācijas izmaiņām, piedāvā izdevīgākos risinājumus, nepieciešamības gadījumā sniedz konsultācijas.
Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītāja p.i.Ervīns Jurisons
SIA "Loks" ir ilggadējais SIA "NIK DROŠĪBAS SISTĒMAS" sadarbības partneris, drošības sistēmu apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas daļu iegādes jomā. Visas sadarbības laikā, iepirkumā paredzētās preces tika piegādātas laikā un labā kvalitātē. Pasūtījumi tika izpildīti saskaņa ar noslēgto līgumu savlaicīgi un kvalitatīvi. Nav mazsvarīgi atzīmēt, ka arī piedāvātais cenu līmenis bija īpaši izdevīgs. SIA "NIK DROŠĪBAS SISTĒMAS" rekomendē SIA "Loks" ka drošu, profesionālu sadarbības partneri, ar augstu atbildības sajūtu par sniegto pakalpojumu kvalitāti un garantijām.
SIA "NIK DROŠĪBAS SISTĒMAS" uzņemuma īpašnieksOlegs Vlasovs

cilvēki komandā

gadi Latvijas tirgū

preču nosaukumu

apmierinātu klientu