Preču atgriešana un apmaiņa

Atteikuma tiesību izmantošana

  1. www.loks.lv pircējam, ir tiesības, nenorādot iemeslu, 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no līguma, kas noslēgts starp pircēju un SIA LOKS par preču iegādi interneta veikalā www.loks.lv.
  2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
  3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jāinformē SIA LOKS par lēmumu atteikties no Līguma, nosūtot paziņojumu elektroniski brīvā formā uz e-pastu: [email protected] vai iesniedzot veikalā rakstveidā. Saņemot Pircēja paziņojumu elektroniski, Pārdevējs sazināsies ar Pircēju.
  4. Preču saņemšanas brīdī SIA LOKS ir tiesības fiksēt iespējamos vizuālos preces bojājumus un komplektācijas atbilstību. Ja SIA "LOKS" saņemšanas brīdī konstatē neapmierinošu preču izskatu un / vai komplektāciju, pircējs tiks informēts un saņems konstatācijas akta un / vai paziņojuma kopiju.
  5. Visiem kurjera sūtījumiem un sūtījumiem, kas piegādāti caur sūtījumu termināliem, ir jābūt iepakotiem preces ražotāja iepakojumā vai tādā iepakojumā, kurš pasargā preci no bojājumiem transportēšanas laikā. Neiepakotu sūtījumu gadījumā sūtītājs ir atbildīgs par iespējamo preces bojājumu transportēšanas laikā (piemēram, skrambas un traipi).
  6. SIA LOKS pārskaita atmaksājamo summu uz Pircēja paziņojumā par atteikšanos no Līguma vai atteikuma veidlapā norādīto bankas norēķinu kontu. Pircējs sedz Preces atgriešanās izmaksas.
  7. Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā , atgriež Preces Pārdevējam SIA LOKS veikalā.
  8. Pircējs ir atbildīgs par Preces vērtības samazināšanos, ja Prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota citā nolūkā, nevis Preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.


Kādas preces nevar atgriezt?

Prece ir jāatdod ar tādu pašu aprīkojumu, kādu saņēmāt. Izstrādājuma iesaiņojumam jābūt neskartam, tam jāpievieno visas autentiskās etiķetes un aizsargiepakojumi, un produktam jāizskatās tieši tā, kāds tas bija iegādājoties. Lietotas, bojātas preces, kas zaudējušas savu komerciālo izskatu, nevar atgriezt.

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67812772, vai rakstot [email protected] un mēs ar prieku Jums atbildēsim.